Piotr Zieliński już tego lata może odejść z SSC Napoli. Włoskie media przekonują, że pojawiła się konkretna oferta za Polaka, opiewającą na dziesiątki milionów euro. Podobno rozpoczęły się pierwsze rozmowy między stronami.

Przed chwilą nasz niezawodny informator – ExWHUemployee – przekazał, że West Ham United złożył ofertę za „Ziela”. Czy Włosi pisząc to, mieli już na myśli właśnie Londyńczyków? Jest taka możliwość, ponieważ zainteresowanie Polakiem ma miejsce już od tygodnia, jednak z przyczyn oczywistych, nie mogło ono zostać ujawnione.

Oferta została wysłana, jednak spodziewane są dłuższe negocjacje i kolejna propozycja (możliwe jest odrzucenie pierwszej oferty Młotów)

Zieliński często był krytykowany, a w ostatnich tygodniach media zaczęły informować, że Polak jest coraz bliżej odejścia z Napoli. Podobno pozyskaniem pomocnika miały być zainteresowane kluby takie jak Borussia Dortmund, Bayern Monachium, a także Lazio.

Padała także informacja, że Lazio jest gotowe zapłacić 25 mln euro – ile zatem zaoferował West Ham?

Czy Młoty mają szansę przebicia ze swoją ofertą (kwota nie jest znana) i czy rzeczywiście kolega reprezentacyjny Łukasza Fabiańskiego chciałby grać w Premier League?

Polski pomocnik trafił do SSC Napoli w 2016 roku. Dotychczas wystąpił w 281. spotkaniach, w których zdobył 40 bramek. Jego obecny kontrakt obowiązuje do końca czerwca 2024 roku.