West Ham United odwiedzi latem Niemcy i dwukrotnie zmierzy się z Werderem Brema w ramach prestiżowego Betway Cup. Starcia z utytułowanym niemieckim klubem będzie jednym z etapów przygotowań do sezonu 2017/18.

Spotkania zostaną rozegrane 28 i 29 lipca w czasie 10-dniowego obozu przygotowawczego w Niemczech. Pierwsze zgrupowanie odbędzie się w dniach 10-21 lipca w Austrii.

Piłkarze Slavena Bilicia przybędą do Niemiec 24 lipca i będą trenować trzy dni. Następnie w piątek 28 lipca zmierzą się z Werderem na Osterwald Stadion w Schneveridingen. Drugi mecz dzień później na obiekcie Heinz-Dettmer w Lohne. Łączny wynik obu spotkań będzie decydował która z drużyn odbierze trofeum Betway Cup, dzięki uprzejmości głównego sponsora West Ham United.

Podopieczni Slavena Bilicia mierzyli się z Werderem dwa lata temu na Upton Park przed startem sezonu 2015/16 w ramach Betway Cup. Bremeńczycy wygrali wówczas 2:1 po dwóch trafieniach Ujaha. Dla Młotów gola zdobył Diafra Sakho po asyście Dimitriego Payeta.

Tamto spotkanie West Ham zagrał w następującym składzie: Adrian (Spiegel 46), Tomkins, Kouyate (Maiga 63), Zarate (Cullen 63), Jenkinson (Collins 46), Sakho, Noble (Amalfitano 63), Ogbonna (Henry 63), Payet (Lanzini 46), Oxford (Poyet 46), Page (Knoyle 63).