Na London Stadium zapowiada się bardzo ciekawe lato. West Ham zamierza pozyskać kilku nowych graczy, ale niewykluczone, że z drużyny odejdzie więcej piłkarzy. Według informacji ExWHUemployee, klub jest gotowy wysłuchać ofert za pięciu piłkarzy.

Po zakończeniu sezonu z West Hamu odejdą – Andrij Jarmołenko, Alex Kral, Mark Noble, Ryan Fredericks i najprawdopodobniej David Martin. Ich los jest juz raczej przesądzony, ale tutaj nie było kontrowersji, bo każdemu z nich, 30 czerwca kończy się umowa.

ExWHUemployee poinformował, że klub wysłucha ofert za pięciu kolejnych piłkarzy – Darrena Randolpha, Arthura Masuaku, Nikolę Vlašicia, Tomáša Součka oraz Saida Benrahmę. Klub może sprzedać tą „piątkę” jeśli wpłyną bardzo dobre oferty.

Sporym zaskoczeniem na tej liście są nazwiska Benrahmy i Součka. West Ham nie ma zamiaru wypychać tych piłkarzy na siłę, ale jeśli ktoś zaoferuje dobre pieniądze to David Moyes rozważy taki ruch.

Nie jest tajemnicą, że reprezentant Czech nie może dogadać się z klubem, co do warunków nowego kontraktu. Nieoficjalnie mówi się, że Součka kusi jeden z silnych niemieckich klubów – najprawdopodobniej chodzi tutaj o Borussię Dortmund.