West Ham United w tym tygodniu negocjował transfer Nayefa Aguerda ze Stade Rennes. Według informacji ExWHUemployee, klub z London Stadium jest pewny, że uda im się podpisać kontrakt z reprezentantem Maroka. 

– Rozmowy przebiegły bardzo dobrze i powiedziano mi, że klub jest pewny, że podpisze Aguerda. Wszystko może się jeszcze zdarzyć i ważne jest to, aby ludzie zrozumieli, że rzeczy mogą się zmieniać, jak to często ma miejsce przy transferach. Aguerd spełnia wszelkie wymagania Davida Moyesa – jest wysoki, szybki i ma bardzo dobre podania. W Rennes są też inni gracze, którym się przyglądamy – napisał na swoim Patreonie, ExWHUemployee.

26-latek jest jednym z celów transferowych Davida Moyesa już od roku. Szkot chciał go bardzo w letnim okienku transferowym 2021 roku, ale wówczas Aguerd zdecydował się zostać we Francji i podpisał nowy kontrakt ze Stade Rennes.

Z kolei Claret & Hugh informuje, że Marokańczyk był w tym tygodniu w Londynie na rozmowach z klubem, ale wrócił już do Francji. Najprawdopodobniej transfer tego gracza będzie kosztował West Ham około 30 milionów euro.