Jarrod Bowen w ostatnich tygodniach robi furorę w Premier League. Skrzydłowy Młotów imponuje formą, co poskutkowało zainteresowaniem innych klubów. Graczem interesują się Liverpool i Manchester City. Klub z London Stadium wycenił swoją gwiazdę, ale nikomu nie będzie się spieszyć ze sprzedażą Anglika.

West Ham nie zaakceptuje niższej oferty za Bowena niż 60 milionów funtów. Klub nie jest pod presją, ponieważ były gracz Hull City jest szczęśliwy we wschodnim Londynie i ma długi kontrakt. Jak niedawno informował ExWHUemployee, Młoty mogą pod koniec sezonu zaproponować Jarrodowi nową ulepszoną umowę, która zapewni mu przyszłość w klubie.

Jarrod Bowen zagrał w tym sezonie w 28 spotkaniach West Hamu. Zdobył pięć bramek i zaliczył 10 asyst. Według nieoficjalnych informacji, selekcjoner reprezentacji Anglii, Gareth Southgate był bliski powołania skrzydłowego WHU na listopadowe mecze kadry. Jeśli gracz utrzyma taką dyspozycję, to ma spore szanse na nominację w marcu.

Nie od dziś wiadomo, że menedżer Liverpoolu, Jurgen Klopp jest wielkim fanem Bowena. Jednak odejście 25-latka z West Hamu, w zimowym okienku transferowym jest raczej mało prawdopodobne. Młoty walczą o jak najwyższe miejsce w lidze, oraz w marcu rozpoczną rywalizację w fazie pucharowej Ligi Europy. Transfer Bowena mógłby mocno osłabić zespół, na co w klubie nie mogą sobie pozwolić.