Michail Antonio powiedział, że West Ham skorzystał z okazji, kiedy tylko się one pojawiły i dzięki temu udało się ostatecznie spotkanie wygrać. Antonio strzelając gola w 23. minucie zanotował swoje ósme trafienie w Premier League w tym sezonie.

Przez całą grę rywale ścigali nas i stwarzali okazje. Czuliśmy presję, jaką wywierali na nas przez cały mecz, ale udało nam się utrzymać trzy punkty i to zwycięstwo na rozpoczęcie Nowego Roku jest niezwykle ważne i budujące. Musimy to kontynuować.

Ten mecz pokazał naszą odporność

Menadżer zaszczepia w nas wytrwałość i zapewnia, że działamy przez 90 minut i przez cały ten czas liczymy się w grze i możemy zmienić wynik.

Otwierający gol Antonio nadszedł po wspaniałym dośrodkowaniu Saïda Benrahmy, dla którego trafienie było czwartą asystą w kampanii

To marzenie napastnika, wręcz wydaje się niewiarygodne – powiedział Antonio. To było dla mnie jak „podane na talerzu”. Wszystko, co musiałem zrobić, to trochę dotknąć piłki, żeby wpadła do bramki.

31-latek był również pełen pochwał dla Lanziniego

Nazywają go „Klejnotem” i mają rację, on jest magiczny – zachwycał się Antonio. Facet wrócił po kontuzji kolana. Zajęło to trochę czasu, ale teraz możemy zobaczyć jakość, jaką miał, kiedy przyszedł do nas. Znowu to pokazuje i cieszymy się, że odzyskaliśmy nasz „Skarb”.