Mecz Super Ligi Kobiet  West Ham v Arsenal został wybrany jako jedno z wydarzeń mających na celu powrót  kibiców na stadiony. Będą oni mogli oglądać mecze piłki nożnej na żywo.

Program pilotażowy

Decyzja ta jest częścią najnowszego programu pilotażowego rządu i umożliwia kibicom uczestnictwo w wydarzeniach sportowych na żywo. Według władz klubu, wprowadzone zostaną procedury, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom.

Jeżeli sytuacja się nie zmieni, spotkanie zostanie rozegrane na oczach maksymalnie 1000 osób. Uprzywilejowani będą kibice, którzy  posiadają karnety sezonowe West Ham Women. Będzie to pierwszy oficjalny mecz piłkarski rozgrywany w Anglii z fanami od czasu  zamknięcia stadionów.

sobota – 12.09.2020

Mecz West Ham Women v Arsenal będzie drugim oficjalnym spotkaniem w tej kampanii dla klubu ze wschodniego Londynu. Odbędzie się on w sobotę 12 września (17:20 BST) na Victoria Road w Dagenham & Redbridge.

Kilka dni temu po raz pierwszy od prawie sześciu miesięcy 2500 kibiców zostało wpuszczonych na stadion Premier League. Było to spotkanie towarzyskie pomiędzy Brighton i Chelsea na Amex Stadium.