Zawodniczki West Hamu United wyśmienicie walczyły w ulewnym deszczu w północnym Londynie, ale ostatecznie przegrały 2:0 z Arsenalem w Barclays FA Women’s Super League w środowy wieczór.

Niestety,  dziewczyny z West Hamu nie zdobyły bramki, na którą w pełni zasłużyły ogólną grą.

Przegapiliśmy ważne momenty w tym meczu – powiedział Olli Harder

Myślę, że dzisiaj wszyscy spisali się znakomicie, jeśli chodzi o wysiłek defensywny i zastosowanie. Oglądanie moich dziewczyn ścigających ich przez 90 minut na boisku jest fantastyczne, po prostu brakowało nam trochę jakości w niektórych ważnych momentach.

Wydaje mi się, że było dla nas kilka ważnych momentów, z którymi mogliśmy poradzić sobie lepiej i to mogło zmienić grę. Byliśmy pod presją przez cały mecz – wykonaliśmy przy tym fantastyczną robotę. W drugiej połowie było też kilka przyzwoitych szans dla nas, żeby nie powiedzieć, ale wynik jest taki jaki jest. Porażka 2:0, a my musimy iść dalej – zakończył Harder.