West Ham United Women ogłosił całkowity transfer Lisy Evans. Pomocniczka spędziła ostatni sezon na wypożyczeniu we wschodnim Londynie, a Młoty szybko ruszyły, aby pozyskać ją na stałe. 

Evans była kluczową zawodniczką Młotów w zeszłym sezonie, występując 22 razy we wszystkich rozgrywkach – pomagając zespołowi zapewnić szóste miejsce w Barclays Women’s Super League, a także zaprezentowała dobre występy zarówno w Vitality Women’s FA Cup, jak i Continental Tires Puchar Ligi.

Reprezentantka Szkocji strzeliła trzy gole dla Młotów w zeszłym sezonie i nie może się doczekać nadchodzącej kampanii pod wodzą nowego menedżera Paula Konchesky’ego

Cieszę się, że będę grać w West Hamie – powiedziała Evans dla West Ham TV. Wiedziałem, że chcę tu zostać na dłużej. Naprawdę podobało mi się w zeszłym sezonie i czułam, że to niedokończony rozdział w moim życiu. To projekt, którego  nadal chcę być częścią. 

Evans zostaje pierwszą podpisaną przez Konchesky’ego, jako menedżera zawodniczką

Jest ogromnym atutem na boisku i poza nim i jest dokładnie takim typem gracza, jakiego potrzebujemy w tym klubie piłkarskim –  powiedział Konchesky.