West Ham mógłby wykonać ogromny ruch, podpisując kontrakt z Piero Hincapié  w styczniowym oknie transferowym. W tej chwili Agent zawodnika prowadzi rozmowy z Liverpoolem, co oczywiście zmniejsza szanse Młotów.

Podpisanie umowy nie będzie łatwe, ale jeśli Moyesowi uda się wygrać wyścig o asa Bayeru Leverkusen, odniesie naprawdę ogromny sukces. Menadżer jest zainteresowany sprowadzeniem lewonożnego środkowego obrońcy – najlepiej takiego, który może grać również na lewej obronie. Garcz Leverkusen byłby idealnym, długoterminowym następcą Angelo Ogbonny.

Hincapié uzupełnieniem West Hamu

21-letni reprezentant Ekwadoru jest zawodnikiem światowej klasy, który dopiero się kształtuje, ale spełnia wszystkie wymagania, jeśli chodzi o jego przydatność do Premier League. 21-latek jest wysoko oceniany w Europie i ma przed sobą świetlaną przyszłość. Przejście do Premier League wydaje się doskonałym posunięciem w jego karierze – mógłby sprawdzić się na najwyższym poziomie.

Hincapié  udowodnił, że jest jednym z najbardziej utalentowanych młodych obrońców w Bundeslidze, a jego cechy fizyczne i techniczne pozwolą mu odnieść sukces również w angielskiej piłce nożnej (aktualności.news).