West Ham United jest ponoć jednym z klubów, które chcą pozyskać bramkarza Etienne Greena. Angielski piłkarz gra na pozycji bramkarza w klubie Ligue 1 Saint-Étienne. 

Portal internetowy TEAMTalk poinformował, że Spurs są również zainteresowani młodym talentem, który wykazuje ogromny potencjał.

Gareth Southgate bardzo uważnie obserwuje bramkarza

Green był w najwyższej formie w Ligue 1, a także grał wcześniej w młodzieżowej reprezentacji Francji. Jeśli zdobędzie powołanie do seniorskiej reprezentacji, a przewiduje się, że stanie się to w niedalekiej przyszłości, jego wartość może ponownie wzrosnąć.

David Moyes obecnie na pierwszym miejscu stawia Łukasza Fabiańskiego – jest także wypożyczony Alphonse Areola.

David Martin i Darren Randolph prawdopodobnie odejdą z klubu. Randolph szuka innego zespołu, natomiast Martin zostanie w kadrze trenerskiej.

Realnym jest, że Areola może zostać na kolejny sezon, a Fabiański podpisze nowy kontrakt – zapewne pomoże mu w tym wycofanie się z międzynarodowego futbolu.

Przy tych wszystkich możliwościach – nowy, młody bramkarz byłby mądrym posunięciem – trenowałby obok doświadczonych kolegów i był trzeci w kolejce do bramki West Hamu. Green – jako młody golkiper z ogromnym potencjałem – mógłby być idealnym wyborem Davida Moyesa.