Fani Młotów otrzymali ekscytującą wiadomość na temat napastników – nowy raport Torino Granaty mówi, że Andrea Belotti chce przenieść się do West Ham United. Młoty od jakiegoś czasu są wiązane z Włochami i napastnikiem Torino. 

Latem West Ham podobno prowadził rozmowy z Torino, jednak ostatecznie David Moyes nie zdecydował się na ich finalizację, pozostawiając podatnego na kontuzje Michaila Antonio, jako jedynego właściwego napastnika West Hamu.

Belotti ma bardzo dobry bilans bramkowy:  148 goli w 375 meczach w karierze dla klubu i reprezentacji

Belotti jest sprawdzonym strzelcem na najwyższym poziomie, a wielu fanów West Hamu uważa, że jest dokładnie takim napastnikiem, jakiego klub powinien chcieć sprowadzić.

Spekulacje ponownie pojawiły się, ponieważ napastnik odrzuca nową umowę ze swoim klubem i twierdzi, że z zadowoleniem przyjąłby propozycję z Londynu 

Według The Daily Express i The Daily Star, Belotti ma dużą szansę przenieść się do wschodniego Londynu w styczniu. Zawodnik zostanie sprzedany za około 15 milionów funtów, ponieważ Torino chce zarobić na 27-latku, zanim będzie dostępny za darmo następnego lata.

Moyes pod wrażeniem gracza

Te same źródła donoszą również, że West Ham chce zapewnić Michailowi ​​Antonio rywalizację na pozycji napastnika i wierzy, że Włoch jest realną możliwością ze względu na jego imponujące rekordy strzeleckie.

Moyes pracował latem jako obserwator techniczny UEFA na Euro. Mówi się, że był pod wrażeniem ciężkiej pracy napastnika w drodze do Mistrzostwa. Wiele może się wydarzyć od teraz do stycznia. Zawodnik o umiejętnościach Belottiego bez wątpienia przyciągnie wielu chętnych.