W ostatnich dniach w angielskich mediach pojawiła się informacja o zainteresowaniu Młotów, obrońcą AFC Bournemouth – Lloydem Kellym. ExWHUemployee w swojej audycji potwierdził te doniesienia, ale też przyznał, że ten transfer będzie bardzo trudny do przeprowadzenia.

David Moyes jest wielkim fanem talentu 23-letniego środkowego obrońcy. Szkotowi imponują cechy przywódcze Kelly’ego, ale także jego uniwersalność. Ten lewonożny Anglik może zarówno występować w środku jak i na lewej stronie defensywy. Gracz o takich walorach bardzo przydałby się Młotom, ale będzie trudno namówić go do przenosin na London Stadium, z kilku względów.

– Jesteśmy zainteresowani pozyskaniem go, ale mało prawdopodobne, że uda się go ściągnąć do West Hamu. Jest kapitanem Bournemouth i oni nie potrzebują pilnie pieniędzy. Innym problemem będzie Newcastle United, ponieważ ich menedżer był w Bournemouth i będą ze sobą współpracować. Będą mogli też zaoferować mu większe zarobki niż West Ham – powiedział ExWHUemployee.

Lloyd Kelly w tym sezonie rozegrał 20 meczów w zespole Wisienek. We wczorajszym starciu z Queens Park Rangers nie zagrał z powodu choroby.