W nadchodzącym sezonie Premier League, wszystkie mecze najlepszej ligi świata będą dostępne na platformie Viaplay. Liga angielska przenosi się z telewizji do internetu i z tej okazji Viaplay przygotowało specjalną kampanię reklamową, w której mieliśmy przyjemność wziąć udział jako West Ham Poland. Oprócz nas, w spocie telewizyjnym znaleźli się też polscy Kibice Arsenalu, Chelsea i Manchesteru United.

Nagranie z Kibicami West Hamu odbyło się kilka tygodni temu w centrum Waszawy na dachu jednego z wieżowców. Niżej możecie zobaczyć kilka zdjęć z planu oraz spot reklamowy.

– W Viaplay chcemy pokazywać nie tylko najlepsze rozgrywki sportowe, lecz także niezwykłe historie oraz emocje kibiców będących ich nieodłączną częścią. Współpraca z polskimi fanami Premier League, którzy „żyją ligą” na co dzień i są bardzo mocno związani ze swoimi drużynami była dla nas naturalna. Doceniamy i podzielamy ich pasję, dlatego chcemy by platforma Viaplay była dla nich prawdziwym domem Premier League w Polsce – powiedział Paweł Wilkowicz, szef redakcji sportowej Viaplay w Polsce.

Trzymamy za słowo i mamy nadzieję, że okazji do współpracy z Viaplay będzie więcej.

Spot reklamowy:

Kilka zdjęć z planu:

May be an image of 5 people and outdoors

May be an image of 5 people, people sitting, outdoors and text that says 'XTE . tway FABIANSKI'

May be an image of 4 people, people sitting and outdoors