W angielskich mediach w ostatnich dniach pojawiły się informację na temat ewentualnego transferu Michaila Antonio do Chelsea. Menedżer The Blues Antonio Conte chciałby włączyć skrzydłowego do transakcji  z Michym Batshuayim.

Nie jest tajemnicą, że West Ham planuje jeszcze w styczniu zakontraktować napastnika Chelsea Michy’ego Batshuayia. Belg nie dostaje zbyt wielu minut w barwach Chelsea i najprawdopodobniej trafi na wypożyczenie. Najgłośniej w mediach mówi się o Młotach i Swansea City. Co ciekawe sam zawodnik przyznał, że woli zostać w Londynie i wzmocnić klub z London Stadium.

Antonio Conte szuka wzmocnień na pozycji wahadłowego skrzydłowego i jest poważnie zainteresowany piłkarzem West Hamu Michailem Antonio. Włoch bardzo ceni umiejętności byłego piłkarza Reading i widzi w nim podstawowego zawodnika The Blues. Włodarze Chelsea chcieliby zaproponować Młotom wymianę Antonio – Batshuayi.

West Ham jednak nie jest zainteresowany pozbyciem się swojego najlepszego strzelca i Antonio zostanie we wschodnim Londynie. Dodatkowo pod koniec sezonu 26-latek dostanie propozycję podwyżki i przedłużenia kontraktu z klubem. Obecna umowa pomocnika wygasa 30 czerwca 2020 roku.