Mark Noble ma przed sobą bardzo ważne tygodnie. Kapitan zespołu niedawno stracił miejsce w składzie i musi pokazać się z dobrej strony, żeby nadal grać w pierwszej jedenastce.

W najbliższych kilku tygodniach 29-latek będzie występował w podstawowym składzie West Hamu, ponieważ na Puchar Narodów Afryki wyjechał Cheikhou Kouyate.

W ostatnim meczu ligowym z Manchesterem United, Slaven Bilić desygnował do gry w środku pola Pedro Obianga i właśnie Kouyate. Na dzień dzisiejszy ten duet wydaje się być optymalny, jeśli chodzi o grę w podstawowym składzie.

Mark Noble w najbliższych meczach będzie musiał wspiąć się na wyżyny, żeby udowodnić Chorwatowi, że to właśnie on zasługuje na grę w pierwszej jedenastce.

Nikt nie wątpi w pasję i lojalność do klubu kapitana, ale w porównaniu do poprzedniego sezonu Anglik prezentuje się dużo słabiej i jest często krytykowany przed kibiców na portalach społecznościowych.

Tak czy siak najbliższe mecze są poważnym sprawdzianem dla wychowanka klubu i okazją na udowodnienie swojej klasy i jakości.