Wygląda na to, że klub zgodził się na wypożyczenie Benrahmy do Lyonu. Algierczyk wyraził jednak poważne obawy związane z dołączeniem do tego zespołu, ze względu na ich niską pozycję w lidze i walkę w strefie spadkowej.

Zawodnik wolałby przenieść się do Marsylii, ten transfer jednak nie jest bliski w żaden sposób. Istniała nadzieja, że Brentford może również wykonać ruch, ale znowu tak się nie stało. W związku z tym, klub prawdopodobnie zaakceptuje wypożyczenie gracza z opłatą w wysokości 5 mln euro z klauzulą kupna 12 mln euro na koniec sezonu.

W tej chwili wygląda na to, że raczej nie sprowadzimy nikogo innego. Oczywiście wszystko może się zdarzyć do końca okna, ale na razie nic nie wskazuje na wielkie postępy transferowe – ExWHUemployee.

West Ham prawdopodobnie zatrzyma Maxwella Corneta, a także Pablo Fornalsa. Hiszpan był na ostatniej prostej, aby dołączyć do Realu Betis, jednak klub może teraz zdecydować się na jego zatrzymanie, jeśli nie uda się uzgodnić żadnego innego kontraktu, mimo że Fornals chce wrócić do Hiszpanii.

Betis, zarządzany przez byłego menadżera Hammers Manuela Pellegriniego, przesłał początkową ofertę za Fornalsa, która została odrzucona i oczekuje się obecnie, że wróci z drugą propozycją, ale nie ma gwarancji, że nawet jeśli tak owa się pojawi, to West Ham zatwierdzi jego odejście, gdy ruchy Ibrahima Osmana i Joty utknęły w martwym punkcie.

  • Rozmowy będą kontynuowane z Osmanem i Jotą, ale w tej chwili obydwaj wydają się mało prawdopodobni do uzyskania porozumienia – czytamy w The Standart.
  • Jak podaje TEAMtalk, sprawa z transferem Joty jest zbyt skomplikowana, (utrudniają transfer sprawy podatkowe), aby ją uporządkować przed jutrzejszym terminem. Młoty skierowały się na inne cele.
  • Trwają jednak negocjacje z duńskim klubem FC Nordsjaelland w sprawie skrzydłowego Osmana.
  • Według Lequipe, West Ham otrzymał szansę ściągnięcia obrońcy Marsylii Jonathana Claussa.