West Ham został ostatnio powiązany z transferem napastnika Watford, Emmanuela Dennisa. Czy Nigeryjczyk może być wspaniałym dodatkiem do drużyny Davida Moyesa tego lata?

Według dziennikarza Deana Jonesa, Młoty będą rozważać sprowadzenie napastnika na London Stadium przed następnym sezonem, po spadku Watford.

To będzie interesujące lato. W tej chwili West Ham patrzy na mnóstwo nazwisk. Jestem pewien, że ludzie tacy jak Emmanuel Dennis będą przyglądać się podobnym sytuacjom, ponieważ zawsze szukają dobrych okazji, ale na szczegóły będziemy musieli poczekać – powiedział Jones Givemesport.

Chociaż drużyna Watfordu spadła z ligi, Dennis był jednym z ich najważniejszych graczy w najwyższej klasie rozgrywkowej, szczególnie w pierwszej połowie sezonu – pokazał, że jest w stanie stworzyć udaną karierę w Premier League.

The Sun już wcześniej informowało, że tego lata Nigeryjczyk może być dostępny za jedyne 20 milionów funtów, a ponieważ West Ham desperacko potrzebuje wsparcia po tym, jak po raz kolejny nie sprowadził napastnika w styczniowym oknie transferowym, byłaby to umowa, która sprawiłaby, że menadżer byłby spokojniejszy.

Jeśli Młoty mają się rozwijać w przyszłym sezonie, z pewnością potrzebują więcej siły, a Dennis może być idealnym graczem do wyrównania ataku Moyesa, ponieważ jego wszechstronność pozwala mu grać w dowolnym miejscu w przedniej trójce.

Sprawdził się w Premier League, wciąż jest młody i na pewno będzie chciał uniknąć sezonu w niższej lidze, więc Moyes zdecydowanie powinien postarać się go wprowadzić do swojej drużyny.