Czy Raphinha trafi na London Stadium? Według doniesień, West Ham United będzie tego lata rywalizować z Arsenalem i Liverpoolem o ściągnięcie w szeregi swojej drużyny napastnika FC Barcelony.

Jak donosi hiszpański Mundo Deportivo, Raphinha jest obiektem zainteresowania „Młotów”. West Ham przeszukuje rynek w celu pozyskania nowego napastnika i sprowadzenia go na London Stadium podczas letniego okienka transferowego. Piłkarzem FC Barcelony zainteresowane są również inne kluby Premier League takie jak Liverpool i Arsenal.

Reprezentant Brazylii rozegrał w tym sezonie nieco ponad 1000 minut. Do tej pory wystąpił w 22 spotkaniach, zdobywając cztery gole i siedem asyst. Choć wyniki 27-latka są solidne, to jego przyszłość w Barcelonie jest niepewna. Stracił on swoją regularność w grze w momencie pojawienia się Lamine Yamala, odrodzenia się Ferrana Torresa i obecności Joao Felixa w drużynie z Hiszpanii.

Mimo to zainteresowanie zawodnikiem jest duże a West Ham United to kolejny klub, który włącza się do walki o brazylijczyka. Barcelona najprawdopodobniej zażąda za napastnika ponad 65 milionów euro, jednak sam piłkarz nie jest zainteresowany opuszczeniem katalońskiego klubu.