Skrzydłowy Hammers, który strzelił zwycięskiego gola, zapewniającego Młotom pierwsze europejskie trofeum od 1965 roku, ma obecnie 2 lata ważnej umowy, a klub chce nagrodzić go nową umową – podał ExWHUemployee.

Powszechnie wiadomo, że były zawodnik Hull City zadomowił się we wschodnim Londynie, gdzie wraz ze swoją partnerką – Dani Dyer  (córką słynnego fana Irons, Danny’ego Dyera) – powitał na świecie kilka tygodni temu dwie córeczki.

Danny Dyer, który niedawno pojawił się w ekskluzywnym wywiadzie dla The West Ham Way Patreon, ujawnił, jak bardzo rodzina jest związana z Bowenem.

To uroczy chłopiec — powiedział były aktor EastEnders. Nie mógłbym prosić o nikogo lepszego, kto byłby z moją córką.  To, że on jest częścią West Hamu…napawa mnie dumą.

Klub chce teraz zabezpieczyć obecność Bowena na dłuższy czas. Ex ujawnił na Patreonie, że ma mu zostać złożona bardzo korzystna oferta z nadzieją na szybkie uzgodnienie warunków i akceptację.

Negocjacje rozpoczną się tego lata, mając nadzieję na szybkie osiągnięcie porozumienia. Będzie to długoterminowa oferta, która przyniesie znaczną poprawę w stosunku do jego obecnego kontraktu – podał Ex.