Według Slavena Bilicia West Ham United chce zaoferować nowy kontrakt Adriánowi San Miguelowi, aby zachęcić go do pozostania w klubie. 

Przyszłość Hiszpana w klubie stoi pod znakiem zapytania, po transferze Joe Harta z Manchesteru City. 30-latek nie chce być numerem dwa w hierarchi golkiperów w klubie i nosi się z zamiarem odejścia. O gracza mocno zabiegają Crystal Palace i Newcastle United.

 – Rozmawiałem z Randolphem i Adriánem. My byliśmy zadowoleni z rywalizacji w bramce, ale oczywiście nikt nie chce być trzecim wyborem. To oczywiste. Teraz gdy Randy odszedł do Boro mamy Joe i Adriána. Sytuacja z Adriánem jest taka, że chcemy aby został w klubie. Wysoko go oceniamy, lubimy i chcemy zaoferować mu nowy kontrakt. Mam nadzieję, że go zaakceptuje i zostanie w klubie. – powiedział 48-letni menedżer The Irons

 – Jestem przekonany, że się zastanowi, ale z drugiej strony Adrián jest ambitny, bardzo uprzejmy i jest świetnym sportowcem, dlatego West Ham tak bardzo go szanuje. Rywalizacja między Joe a nim byłaby świetna i mam nadzieję, że zostanie. Jeśli jest zdesperowany, aby mieć zagwarantowane miejsce w jedenastce to postaramy się mu pomóc. Powiedziałem mu, że chciałbym uszczęśliwić wszystkich, ale jedną z najważniejszych rzeczy jest dbanie o zespół i to także dotyczy jego.