West Ham United zaproponował Craigowi Dawsonowi przedłużenie kontraktu o kolejny sezon – informuje ExWHUemployee. Jednak jest mało prawdopodobne, że gracz się na to zgodzi.

Doświadczony obrońca był bliski odejścia do Wolverhampton w letnim okienku transferowym z 5 milionów funtów. Dawson chciał grać w klubie, który znajduje się bliżej Manchesteru. Piłkarz codziennie dojeżdża cztery godziny z tego miasta do Rush Green.

David Moyes jest bardzo zadowolony z Dawsona i klub zaproponował mu nową umowę. Prawdopodobnie Anglik ją odrzuci, bo nadal jego sprawy prywatne nie zostały poukładane i będzie chciał zimą lub najpóźniej latem odejść z West Hamu, kiedy go wygaśnie jego kontrakt.

Craig Dawson jest bardzo zżyty z Młotami, ale jego sprawy rodzinne są ważniejsze i musiał podjąć trudną decyzję o odejściu. Nie wiadomo jeszcze kiedy to się stanie.

Piłkarz miał problemy z urazami od początku pre-seasonu, ale już jest w pełnym treningu i powinien dostawać więcej szans od menedżera. W ostatnim starciu z FCSB pojawił się na placu gry w doliczonym czasie i został bardzo ciepło przywitany przez fanów The Irons.