W ostatnich dniach pojawiło się w mediach sporo informacji, na temat zainteresowania Młotów środkowym obrońcą – Danem-Axelem Zagadou. Głos w tej sprawie zabrał niezawodny ExWHUemployee.

Francuskie RMC Sport informowało ostatnio, że Młoty zaoferowały Francuzowi 4-letni kontrakt i klub jest na pole position, aby go zakontraktować. Jednak to nie okazuje się prawdą.

Zagadou nie jest obecnie rozważany na London Stadium. Kilka miesięcy temu David Moyes badał możliwość pozyskania go z Borussii Dortmund, ale bez konkretów.

West Ham jest zaniepokojony historią kontuzji 23-latka i wszyscy wiedzą, że byłby to bardzo ryzykowny ruch. Młoty nie mają zamiaru, aby Zagadou poszedł w ślady Kierona Dyera, Andy’ego Carrolla i Jacka Wilshere’a, którzy więcej czasu spędzili w gabinetach fizjoterapeutów niż na boisku.

Ponadto David Moyes ma w kadrze aż pięciu stoperów i ta pozycja jest bardzo dobrze obsadzona na London Stadium. O miejsce w składzie obecnie walczą Thilo Kehrer, Kurt Zouma, Angelo Ogbonna i Craig Dawson. Niedługo po kontuzji wróci też Nayef Aguerd.