David Moyes prawdopodobnie otrzyma propozycję podpisania nowego kontraktu z West Hamem. Jeśli jednak słaba forma zespołu będzie się utrzymywać, zarząd może być zmuszony do ponownego rozważenia tej decyzji i zastanowienia, kim zdecydują się go zastąpić. Szkot w końcu trenował West Ham w jednym z najbardziej udanych okresów w historii klubu.

Niewielu menedżerów pozostaje obecnie bez klubu. SportLens uważa, że władze West Hamu mogłyby zatrudnić Michaela Carricka, który dokonał wielu fantastycznych rzeczy dla Middlesbrough, od czasu dołączenia do klubu. Były zawodnik Młotów może być człowiekiem, który przejmie obowiązki Moyesa. W zeszłym sezonie jego zespół był blisko awansu do Premier League, a w tym udało mu się dotrzeć do półfinału Pucharu Anglii.

Oprócz Carricka, media wymieniają nazwisko Paulo Fonseci, jako kolejnego kandydata na następcę obecnego trenera. Prowadzona przez niego aktualnie francuska drużyna Lille, zajmuje czwarte miejsce w Ligue 1 i traci zaledwie 1 punkt do trzeciego Brest.

Obie opcje stanowią ogromną zmianę. Czy dojdzie do przełomu na stanowisku menadżerskim? Na to pytanie na razie nikt nie zna odpowiedzi.