Młoty przyjmą jutro wieczorem Charlton Athletic w meczu otwarcia Pucharu Carabao.

West Ham będzie starał się odzyskać równowagę po przegranym pierwszym meczu sezonu w Premier League z Newcastle United. Z pewnością zobaczymy znacznie zmieniony skład.

Zmiany

Wydaje się, że David Moyes da szansę Joshowi Cullenowi w środku pola – prawdopodobnie kosztem Marka Noble’a. Moyes zapowiedział też, że wypróbuje pozostałych zawodników, co oznacza, że ​​w grę mogą wchodzić m.in bramkarz Darren Randolph (który zastąpiłby w tym spotkaniu Łukasza Fabiańskiego), obrońcy Fabian Balbuena, Ben Johnson i Arthur Masuaku oraz ofensywni pomocnicy Manuel Lanzini i Felipe Anderson. Robert Snodgrass i Jack Wilshereteż także są gotowi.

Trzeba dodać, że West Ham ma bardzo napięty terminarz, bo już w najbliższą sobotę zmierzy się z Arsenalem. Zawodnicy  muszą więc mieć czas na odpoczynek, stąd zapewne plan Davida Moysa o wprowadzeniu do spotkania pucharowego, zawodników mniej eksploatowanych.

Charlton wygrał swoje ostatnie dwa mecze – 3:1 w Swindon Town w pierwszej rundzie Pucharu Carabao, a następnie rozpoczął kampanię EFL League One, wygrywając w sobotę 2: 0 z Crewe Alexandra.

W przypadku Charlton Athletic, Lee Bowyer zapowiedział, że także wprowadzi kilka zmian w drużynie w porównaniu z tą, która wygrała w Crewe.

Oto możliwy skład Młotów: Randolph; Johnson, Balbuena, Ogbonna, Masuaku, Coventry, Cullen, Yarmolenko, Anderson, Lanzini, Haller.

Co do zasad spotkania, to jeśli po 90 minutach będzie remis, to o zwycięzcy  zdecydują natychmiastowe rzuty karne. Nie będzie dogrywki. Nie będzie też systemu VAR.

Zwycięzca spotkania będzie gościł w trzeciej rundzie Hull City, Leeds United lub EFL League One.