W niedzielne  popołudnie (13:00 BST) zawodniczki West Ham United zmierzą się wyjeździe z  drużyną Evertonu. Matt Beard spodziewa się dobrego spotkania swojej drużyny.

Kiedy męska część drużyny Młotów przebywa na zgrupowaniach reprezentacyjnych i bierze udział w meczach Ligi Narodów, panie wracają do Barclays FA Women’s Super.

Niedzielne spotkanie zapowiada się bardzo interesująco. Zawodniczki Evertonu wygrały wszystkie trzy mecze ligowe do tej pory, strzelając jedenaście bramek. Jednak wśród Irons nikt nie składa broni, a wręcz motywacja i wiara we własne siły zwiększa się z dnia na dzień.

Główny trener Matt Beard wie, że drużyna Williego Kirka będzie w niedzielę trudnym przeciwnikiem, ale wierzy też, że ​​jego zawodniczki mają taką jakość, że mogą konkurować z najlepszymi zespołami w lidze.

„Everton ma duże doświadczenie w swoim składzie, więc będzie to trudne wyzwanie. Czuję jednak, że z zespołem, który my zbudowaliśmy, możemy konkurować z każdym. Jedno jest pewne – Everton będzie trudnym przeciwnikiem”. – powiedział Beard dla whufc.com.