West Ham United przegrał w niedzielne popołudnie z Southampton 2:3. Po meczu Vladimir Coufal nawoływał do tego, aby drużyna nadal trzymała się razem, aby ponownie osiągnąć szczyt formy w najbliższych tygodniach.

– To było trudne popołudnie. Wynik jest trudny do zaakceptowania. Przegraliśmy mecz w domu, a strata trzech goli jest niedopuszczalna. Dwa razy wróciliśmy do gry i porażka w taki sposób, nie powinna się nam przydarzyć. Musimy iść dalej i skupić się na spotkaniu z Watfordem. Mamy dobry sezon i nadal jesteśmy wysoko w tabeli, ale musimy odzyskać nasze standardy i robić to właściwie. Musimy lepiej grać w defensywie, a także być skuteczni w ofensywie. To podstawowe rzeczy, ale czasami tak się dzieje – powiedział po meczu reprezentant Czech.

Coufal jest przekonany, że drużyna odbije się w najbliższym spotkaniu z Watfordem na Vicarage Road i w dobrych humorach zakończy 2021 rok. Dzięki dobremu duchowi zespołu, Młoty mają szansę na powrót na ścieżkę zwycięstw.

– Musimy dalej walczyć razem. W tym okresie, terminarz jest napięty, tak jak co roku w Premier League, ale niestety ten czas jest trudniejszy, bo niektóre drużyny odpoczywają, a inne grają. Jestem pewien, że nasi fani stworzą kapitalną atmosferę w Watford. Musimy dalej trzymać się razem i pozytywnie myśleć – zakończył Coufi.