West Ham United może pozyskać świetnie zapowiadającego się młodego gracza. Na testach w klubie przebywa Emran Soglo, który jeszcze niedawno był bardzo bliski, podpisania kontraktu z Bayernem Monachium.

David Moyes dał jasno do zrozumienia, że chce budować swój zespół wokół młodych i głodnych gry zawodników. W ciągu 18 miesięcy Młoty zmieniły swoją filozofię i kładą duży nacisk na młodzież. West Ham podpisał kontrakty z wieloma świetnymi młodymi graczami i wszystko wskazuje na to, że niebawem uda się klubowi pozyskać kolejny talent.

Jak poinformował ExWHUemployee, na testach w West Hamie przebywa dwóch graczy. Jednym z nich jest 16-letni Emran Soglo. Utalentowany ofensywny pomocnik niedawno opuścił akademię Chelsea i kilka miesięcy temu był blisko przenosin do Bayernu. Drugi to 16-letni Jadel Yaduat z Rochdale, który występuje na skrzydle. Obaj zawodnicy zagrali w spotkaniu Młotów U-18 z Evertonem.

Jadel Yaduat

W najbliższych tygodniach sztab szkoleniowy akademii będzie oceniał ich przydatność do zespołu. Być może Soglo i Yaduat podpiszą umowy z The Irons.