West Ham United U-23 przegrał w poniedziałkowy wieczór bardzo ważny mecz z Blackburn Rovers 1:3 w rozgrywkach Premier League 2.

W zespole Młotów zagrało trzech zawodników pierwszego zespołu. Grady Diangana i Ben Johnson rozegrali pełne 90 minut, natomiast wracający po kontuzji Fábian Balbuena przebywał na murawie przez pierwsze 45 minut. Jedynego gola dla naszego zespołu zdobył Dan Kemp.

Porażka z Rovers bardzo skomplikowała sytuację Młotów w tabeli. Obecnie podopieczni Liama Manninga i Terry’ego Westleya są w strefie spadkowej i zajmują 11 miejsce w tabeli. Do końca sezonu zostały jeszcze cztery kolejki, a strata do Tottenhamu, który jest na 10 miejscu wynosi trzy punkty.

Bramki: Kemp 23 – Doyle 20, Nuttall 77, Brereton 90+4

Skład Młotów: Anang – Johnson, Pask (Ngakia 12), Balbuena (Belić 46), Alese – Coventry, Lewis (Djú 78) – Kemp, Diangana, Holland – Hector-Ingram.

Ławka: Sanneh (GK), Adarkwa.