Zespół West Hamu U23 w siódmej kolejce Premier League 2 przegrał na wyjeździe z Aston Villa 0:2.

W tym spotkaniu Terry Westley mógł skorzystać z dwóch zawodników pierwszego zespołu, Ashleya Fletchera i Raphaela Spiegela. Ponadto na murawie pojawili się wypożyczeni z West Hamu do Wigan Athletic Kyle Knoyle i Reece Burke. Obaj piłkarze wracają do gry po kontuzjach i klub zdecydował, że zagrają w tym meczu przed powrotem na DW Stadium.

Wszystkie gole w tym spotkaniu zobaczyliśmy w pierwszej połowie. Najpierw w 23 minucie do siatki strzałem głową trafił Corey Taylor. Na 2:0 w 45 minucie podwyższył Keinan Davis, który pewnie wykorzystał rzut karny.

Aston Villa U23 – West Ham U23 2:0 (2:0)

Bramki: Taylor 23, Davis 45-k.

West Ham: Spiegel – Knoyle, Burke (Pike 45), Rice (C), Neufville – Makasi, Quina – Kemp (Hector-Ingram 65), Browne, Sylvestre (Parfitt-Williams 54) – Fletcher.

Ławka: Matrevics (GK), Akinola.

Obecnie zespół Młotów zajmuje czwarte miejsce w tabeli Dywizji 2.