Zespół rezerw West Hamu w 18 kolejce Premier League U21, zremisował na wyjeździe z Wolverhampton Wanderers 1:1. Zwycięstwo podopiecznych Terry’ego Westleya było na wyciągnięcie ręki. Jednak Wilki w drugiej połowie potrafiły wyrównać stan meczu.

W składzie Młotów na to spotkanie znalazło się miejsce dla piłkarzy, którzy w niedzielę byli z pierwszym zespołem w Blackburn. Tym samym Westley do boju wypuścił m.in. Reece’a Oxforda, Djaira Parfitta-Williamsa, Doneila Henry’ego, Alexa Pike’a czy George’a Dobsona.

Ponadto w składzie West Hamu zadebiutowała 16-letnia nadzieja klubu Alfie Lewis, który zebrał bardzo dobre noty za ten występ.

West Ham wyszedł na prowadzenie w 15 minucie spotkania, bo indywidualnej akcji i ładnym golu testowanego z Ipswich Town, Sama Forda. Wolverhampton odpowiedzieli golem Hakeema Odofina w 83 minucie.

Wolverhampton Wanderers U21 – West Ham United U21 1:1 (0:1)

Bramki: Odofin 83 – Ford 15.

Żółta kartka: Vashon Neufville (West Ham)

West Ham U21: Howes – Pike, Oxford (C), Henry (Rice 46), Neufville – Makasi, Dobson – Diangana, Parfitt-Williams, Lewis (Sylvestre 60) – Ford (Hector-Ingram 72).

Ławka: T.Brown (GK), Kemp