West Ham United przeczesuje rynek transferowy w poszukiwaniu bramkostrzelnego napastnika. Brak takiego zawodnika był istną piętą achillesową klubu z London Stadium w ostatnich latach.

Pierwszym zawodnikiem, którym interesuje się sztab Slavena Bilicia jest Łukasz Teodorczyk. Polak rozgrywa kapitalny sezon w barwach Anderlechtu. Nasz rodak zdobył imponujące 28 bramek i 5 asyst na 50 meczy rozegranych w fioletowo-białych barwach. Kontrakt Teodorczyka jest ważny do roku 2020, przez co cena za usługi snajpera może wynosić minimum 25 milionów funtów.

Kolejnym napastnikiem, którym interesują się działacze ze Stadionu Olimpijskiego jest Alvaro Negredo. Atakujący Middlesbrough będzie dostępny po degradacji jego obecnego klubu z Premier League. Wydaje się jednak, że 31-latek, który może pochwalić się średnią 1 gola na cztery mecze nie będzie pierwszym wyborem na liście życzeń Slavena Bilicia.

Dodatkowo, brytyjskie media oraz źródła zbliżone do klubu podają, że wciąż głównym kandydatem do rozwiązania problemu strzelania bramek na London Stadium pozostaje Michy Batshuayi.