Ostatnie okienko transferowe jest jednym z najgorszych według większości kibiców Młotów. Slaven Bilić nie jest osobą, która chowa głowę w piasek i jest w stanie uderzyć się w pierś i podjąć męską decyzję w obliczu kryzysu. Jaka przyszłość czeka niespełnionych zawodników w talii Chorwata? 

Pewnym jest, że szeroka kadra, jaką dysponuje Super Slav wymaga przebudowy. Oprócz wcześniej zapowiadanych odejść między innymi Gokhana Tore czy Simone Zazy szykowane jest także pożegnanie Sofiane Feghouliego.

Przebojowy skrzydłowy, który w barwach hiszpańskiej Valencii pełnił wiodącą rolę nie sprawdził się na London Stadium. Reprezentant Algierii rozegrał łącznie 26 spotkań, w których zdobył zaledwie 3 bramki i 3 asysty na wszystkich frontach. Wielkie zaangażowanie pomocnika w każdy mecz nie miało swojego odzwierciedlenia w statystykach, dlatego rozważana jest sprzedaż 27-latka. Brytyjskie i włoskie media jako zainteresowanego usługami Feghouliego wymieniają Romę.

Również przyszłość Jonathana Calleriego oraz Havarda Nortveidta stoi pod znakiem zapytania. Oboje w obliczu licznych kontuzji w układance Slavena Bilicia mogli zaprezentować swoje umiejętności w ubiegłych spotkaniach. Mimo to, źródła zbliżone do klubu podają, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że zarówno Norweg jak i Argentyńczyk pożegnają się tego lata z London Stadium.