Wszystko wskazuje na to, że Gianluca Scamacca jest o krok od podpisania kontraktu z klubem, i że lada chwila będzie można oficjalnie ogłosić jego transfer. Do finalizacji transakcji pozostały jeszcze formalności takie jak skompletowanie dokumentów oraz sprawdzenie wyniku testów medycznych, które zawodnik przeszedł dziś rano.

Wczorajsze doniesienia o transferze Scamacci potwierdzają się; w Londynie jest również agent włoskiego napastnika – Alessandro Lucci, z którym West Ham ma rozmawiać o przenosinach Filipa Kostića. Prawdopodobnie Młoty zaoferują mu znaczną podwyżkę pensji. David Moyes docenia fakt, że Serb potrafi grać na całej długości lewej flanki i ma sporo do zaoferowania ze stałych fragmentów gry. Piłkarz zdaje się zmieniać zdanie i przekonywać się do poświęcenia Ligi Mistrzów na rzecz wyższych zarobków, ale dzisiejsze rozmowy dopiero mają pokazać jak się sprawy mają w istocie.

Ogłoszenie transferu Scamacci może nastąpić w każdej chwili. W międzyczasie w swoich oficjalnych social-mediach West Ham niejako przemyca informację o kupnie 23-letniego napastnika, podając pierwsze litery jego nazwiska w kolejnych tweetach.

Update 1: Pojawiły się obawy, że inny klub może złożyć ofertę za Kostića. To powinno przyspieszyć negocjacje West Hamu z jego agentem.

Update 2: Młoty przygotowują się do złożenia zwiększonej oferty za pomocnika Napoli Piotra Zielińskiego. Klub jest bardzo podekscytowany samym zawodnikiem i ma nadzieję na transfer.