Tomáš Souček chce wycisnąć ze swojej kariery wszystko co najlepsze. Pomocnik West Hamu został wybrany ostatnio kapitanem reprezentacji Czech i z każdym sezonem gra coraz lepiej. W rozmowie z czeskim dziennikiem Sport, wypowiedział się na temat najbliższych meczów kadry oraz, o pozyskaniu przez Młoty, Alexa Krala. 

O Alexie Kralu

– Bardzo się cieszę, że Alex do nas dołączy. Przychodzi do Premier League, a w dodatku bezpośrednio do naszego zespołu. Kolejny czeski zawodnik trafia do ligi angielskiej. Cieszy mnie to. Oczywiście dobrze dogadywaliśmy się na boisku. Możemy odnowić naszą współpracę, którą mieliśmy w Slavii i reprezentacji Czech. Życzę mu powodzenia i wierzę, że będzie kontynuował to co zaczęliśmy w klubie z Vladem Coufalem. Mam nadzieję, że nasze trio będzie odnosić sukcesy z West Hamem. 

O długim sezonie 2020/21

– To był naprawdę długi rok piłkarski, którego zwieńczeniem były Mistrzostwa Europy. Miałem mniej niż trzy tygodnie wolnego. Podczas wakacji już przygotowywałem się do sezonu. Wiedziałem, że mecze Premier League rozpoczną się szybko. Nie narzekam. Żyję swoim marzeniem i nie mogę się doczekać każdego treningu i meczu. Zarówno w reprezentacji, jak i w West Hamie. Baterie same się ładują. Odpocząłem w głowie i to mi wystarczyło.