Pomocnik West Hamu United, Tomáš Souček zwieńczył sukcesem świetny pod względem indywidualnym sezon i został wymieniony w drużynie sezonu FIFA 21 Premier League.

Czeski Piłkarz Roku był konsekwentny i znakomity podczas swojego pierwszego pełnego sezonu w angielskiej piłce nożnej. Zdobył dziewięć bramek w 33 ligowych występach, wzmacniając dążenie Irons do zdobycia miejsca w czołówce Premier League.

Souček – nagrodzony miejscem w drużynie sezonu Premier League –  jest pierwszym Młotem, który znalazł się w grze od czasu nominacji Declana Rice’a w FIFA 19.

Wszechstronna karta Součka z Premier League TOTS podnosi jego ogólną ocenę do niesamowitej 91 – to ogromny wzrost w stosunku do jego początkowej oceny 81 w grze.

Wcześniej do Drużyn Tygodnia FIFA 21 trafiali: Jarrod Bowen, Łukasz Fabiański, Vladimir Coufal, Angelo Ogbonna (dwa razy), Jesse Lingard (dwa razy) i sam Souček (trzy razy).

Fani West Ham United mogą odebrać kartę Souček Premier League Team of the Season w paczkach FIFA 21 Ultimate Team od piątku 30 kwietnia.