Nominowany kilkakrotnie do nagrody Menedżera Miesiąca Premier League David Moyes, został ogłoszony jednym z dziesięciu zdobywców nagrody London Football Awards. Uhonorowany został także golkiper Młotów –   Łukasz Fabiański.

Oto co po ceremonii wręczenia nagród powiedział menadżer:

Jestem bardzo zadowolony, że otrzymałem nagrodę – uśmiechnął się. Muszę powiedzieć, że kiedy przyjeżdżasz do Londynu jako Szkot, rzadko spodziewasz się, że zdobędziesz zbyt wiele nagród!

Biorąc pod uwagę poziom menedżerów i zespołów w Londynie, jest to duże osiągnięcie. To duże osiągnięcie również dla West Hamu United, ponieważ jako zespół staramy się zdobywać nagrody.

Gracze od samego początku wykonali świetną robotę i poza kilkoma pierwszymi meczami sezonu, w których nie wygraliśmy, od samego początku byliśmy stosunkowo konsekwentni.

W tym sezonie mieliśmy kilka meczów, w których mieliśmy trochę szczęścia, ale nie sądzę, aby na szczycie znalazły się zespoły, które nie miały takiej sytuacji.

Chcę, żebyśmy nadal byli konsekwentni i regularnie rzucali wyzwania czołowym zespołom. Jeśli możemy to zrobić teraz, uznam to za sukces dla siebie i West Hamu.

Naprawdę doceniam to trofeum i chciałbym podziękować wszystkim, którzy głosowali. Jestem naprawdę wdzięczny za zdobycie indywidualnej nagrody, która została przyznana dzięki wysiłkowi, jaki gracze włożyli w ciągu ostatniego roku – podsumował David Moyes.