Pomocnik West Hamu United Tomáš Souček nie był zaskoczony, widząc piłkarską jakość Jarroda Bowena we wtorkowym zwycięskim spotkaniu Młotów z Watfordem. Czech, który sam zaimponował w pomocy, powiedział West Ham TV, że jest fanem talentu Jarroda Bowena, który jest świetnym graczem i fantastycznym człowiekiem. 

To było bardzo trudne spotkanie dla nas wszystkich, ale cieszymy się, że zdobyliśmy wszystkie trzy punkty – zauważył Souček. Bardzo dobrze broniliśmy przez cały mecz, ale przed przerwą nie mogliśmy znaleźć dobrego miejsca w ich polu karnym. Mogłem strzelić tylko z rzutu rożnego, ale w drugiej połowie było już znacznie lepiej. Cieszę się, że Jarrod zdobył bramkę. Mógł dodać drugą, ale ostatecznie 1:0 wystarczyło.

Jest w świetnej formie. Cieszymy się, że go mamy, bo to dobry facet i dobry zawodnik. Pokazuje nam swoją jakość codziennie na Rush Green i przenosi to na mecze. Jest ważnym graczem. Mam nadzieję, że będzie nadal występował na tym samym poziomie, ale inni gracze także muszą dodać kilka goli.

Te trzy punkty z Watfordem są świetne, a teraz musimy zdobyć kolejne

Musieliśmy zachować cierpliwość, ponieważ nie mogliśmy otworzyć przed nimi przestrzeni  – stwierdził Souček. Myślę, że mieli tylko jedną dobrą szansę, ale Łukasz świetnie to obronił. Czekali na nasz błąd, a my byliśmy cierpliwi, bo mieliśmy ważny cel. 

Declan jest także w świetnej formie. W ostatnim meczu pokazał, że potrafi również strzelić ważne gole. Jest genialnym graczem. Mam nadzieję, że na dłuższą metę wszyscy będą zdrowi i gotowi na nadchodzące gry. 

Nie jesteśmy jednostkami

Mamy całą drużynę, może 20 zawodników, którzy są bardzo ważni, ponieważ działamy jako zespół, a nie jako indywidualności. To jest powód, dla którego jesteśmy tam, gdzie jesteśmy.

Zwycięstwo we wtorek wieczorem przeniosło Młoty na czwarte miejsce w tabeli Premier League z 14 meczami do końca sezonu

Możemy być w pierwszej czwórce, ale nie możemy patrzeć już na koniec sezonu, tylko na następny mecz. Wspaniale jest zająć czwarte miejsce, ale wciąż jest wiele gier przed nami, więc nie możemy patrzeć spokojnie na tabelę i tylko mieć nadzieję, że tam zostaniemy. Musimy przygotować się do następnego meczu z Leicester i teraz liczy się tylko to, co mamy tam zrobić. Jeśli znowu wygramy, będziemy na zwycięskiej drodze. 

Podczas meczu z Watfordem oddano hołd odważnej dziewczynce, Isli Caton – piłkarze West Hamu United nosili różowe opaski na jej cześć 

Wszyscy o tym słyszeliśmy i było to bardzo smutne, ponieważ odkąd przyjechałem do West Hamu, wiedziałem o Isli. Miałem też z nią kontakt i ta wiadomość była dla wszystkich bardzo smutna. To był wspaniały gest i cieszę się, że wszyscy to zrobiliśmy – zakończył pomocnik.