Sytuacja zdrowotna Byrama, Carrolla i Sakho

Portal poświęcony tematyce West Hamu – claretandhugh.info podzielił się swoimi ustaleniami na temat zdrowia kluczowych piłkarzy Młotów.

Sam Byram powinien być gotowy na zbliżające się starcie z Sunderlandem w najbliższą sobotę. Prawy obrońca opuścił London Stadium o kulach, dlatego media zaczęły rozwodzić się nad stanem zdrowia piłkarza. Informatorzy Claretandhugh.info potwierdzają: To nic groźnego, on będzie dostępny na mecz z Sunderlandem.

Michail Antonio przez kontuzję uda będzie wyłączony z gry przez najbliższe trzy tygodnie. Anglik doznał urazu w meczu ze Swansea w zeszły weekend.

– Możliwe, że Slaven Bilić będzie oszczędzał zdrowie Andy’ego Carrolla i Diafry Sakho. Oboje z pewnością znajdą się w składzie meczowym w najbliższym meczu. C&A usłyszeli, iż: Oboje byli zdolni do gry, jednak przy prowadzeniu 1:0 ich obecność na boisku nie była konieczna. Menadżer pragnie im zapewnić możliwie najwięcej czasu na powrót do pełnej sprawności, jednak niespodzianką będzie, jeśli żaden z nich nie wybiegnie na boisko od pierwszej minuty, ponieważ oboje są zdrowi i gotowi do walki.