David Moyes ma nadzieję, że piłkarze powracający z reprezentacji narodowych, obeszli się bez kontuzji przed sobotnim meczem z Manchesterem City i żaden uraz nie ujawni się w najbliższym czasie. 

Wielu zawodników spędzało czas ze swoimi międzynarodowymi zespołami, więc Moyes przedstawił aktualne informacje na temat sytuacji w zespole.

Menedżer zauważył, że opóźnienie lotu nieznacznie opóźniło powrót Edsona Álvareza do obozu West Hamu – uważa jednak, że skład jest w dobrej formie przed trudnym sprawdzianem przeciwko City.

Naprawdę podobała nam się przerwa międzynarodowa ze względu na dotychczasowy sezon – powiedział. Byliśmy w stanie cieszyć się tym wydarzeniem, a pozostali gracze również ciężko pracowali w tym okresie. Mamy nadzieję, że wszyscy chłopcy, którzy wrócili, są cali i zdrowi.

Niektórzy mają lekkie urazy i nadal twierdzę, że podróżowanie nie pomaga. Edson Álvarez miał opóźniony lot i wrócił dopiero wczoraj popołudniu, ale jest to nieodłączną częścią przerw międzynarodowych.  Mamy nadzieję jednak, że wszyscy będziemy zdrowi i dostępni.

Menedżer wyraził swoje uznanie dla reprezentanta Meksyku w drużynie Claret and Blue

25-latek dołączył do Młotów z Ajaksu latem – Moyes jest zachwycony tym, jak pomocnik aklimatyzuje się we wschodnim Londynie.

Miał świetny start w Premier League. Jako zawodnikowi z zagranicy nigdy nie jest łatwo w Premier League. Myślę, że miał dla świetny początek i zrobił na wszystkich ogromne wrażenie. Na treningach pokazał genialną mentalność i charakter. Pracuje naprawdę ciężko i dobrze się zaaklimatyzował. Cieszymy się, że tu jest.

Moyes jest także pod wrażeniem formy Jamesa Warda-Prowse’a, który dołączył do West Hamu z Southampton w zeszłym miesiącu

Ostatnio miał trochę pecha, że ​​nie znalazł się w kadrze Anglii – dało mu to również szansę na kilka dni odpoczynku, z czego miejmy nadzieję skorzystał. Wspaniale, że do nas przyszedł. Nie potrzebował jakiegokolwiek okresu przygotowawczego, ponieważ jest w Premier League cały czas.