David Moyes wziął dziś udział w konferencji prasowej przed spotkaniem Premier League z Wolverhampton Wanderers. Menedżer Młotów zabrał głos na temat sytuacji kadrowej w zespole.

Szkot poinformował, że Ben Johnson wyleczył kontuzję i  jest w treningu z drużyną. Z kolei inny z rekonwalescentów, Nayef Aguerd pracuje indywidualnie na boisku treningowym, ale jego powrót do rywalizacji meczowej jest jeszcze daleki.

– Ben Johnson trenował przez półtora tygodnia z drużyną. Zbliża się do pełnej sprawności. Mamy też Aguerda, który robi już trochę ćwiczeń na trawie, ale nie jest jeszcze blisko powrotu do normalnego treningu. Ale dobrze, że wrócił na boisko – powiedział Moyes.

Moyes potwierdził również, że nie ma obaw o urazy, wśród zawodników, którzy wrócili niedawno do klubu ze zgrupowań drużyn narodowych.

– Czujemy, że większość graczy którzy wrócili z kadry, wygląda w porządku. Mam nadzieję, że zawodnicy, którzy byli na zgrupowaniach reprezentacji powrócą z dużą pewnością siebie i wrócą w lepszej formie. Nie możemy się doczekać już spotkania z Wolverhampton – dodał szkocki menedżer.