Menedżer Młotów przedstawił najnowsze informacje o stanie zdrowia swoich zawodników, przed najbliższym spotkaniem Premier League z Nottingham Forest.

Łukasz Fabiański i Michail Antonio doznali lekkich urazów w ostatnim meczu z Manchesterem City i stan zdrowia obu graczy jest monitorowany przez sztab medyczny. Boss wypowiedział się także o Craigu Dawsonie i Angelo Ogbonnie.

– Mamy prawdopodobnie tą samą liczbę graczy co w poprzednim tygodniu. Craig Dawson radzi sobie całkiem nieźle, więc zobaczymy jak się będzie czuł. Angelo Ogbonna wraca, więc mam nadzieję, że większość graczy będzie dostępna. Łukasz Fabiański doznał urazu w poprzednim tygodniu i nie wiemy jeszcze jak będzie wyglądał. Michail Antonio też był troszkę poobijany, ale dzisiaj trenował, więc spodziewamy się, że wszystko będzie w porządku – powiedział Moyes.

Szkot zabrał także głos na temat nowych zawodników Maxwela Corneta i Gianluki Scamacci.

Myślę, że Gianluca i Maxwel są gotowi do gry od pierwszej minuty. Myślę, że to zależy od naszej decyzji, czy jesteśmy gotowi wystawić ich do składu. Zbliżają się do tego i będą teraz z nami w treningu.