David Moyes nie ma nowych obaw o stan zdrowia swoich graczy. Po meczu z Rapidem Wiedeń, w zespole nie pojawiły się nowe urazy i do spotkania z Manchesterem City, West Ham przystąpi tylko bez kontuzjowanego Angelo Ogbonny.

Szkocki menedżer dał odpocząć wielu zawodnikom w środku tygodnia, a zmiennicy pokazali się z dobrej strony, pokonując Austriaków 2:0. W Londynie zostali Michail Antonio i Łukasz Fabiański. Obaj gracze trenowali indywidualnie w Rush Green i są gotowi do gry w niedzielę.

Na Etihad Stadium drużynie nie pomoże tylko Angelo Ogbonna, który rozpoczyna rehabilitację po operacji kolana.

– Wydaje się, że po powrocie z Wiednia wszystko jest w porządku. Oczywiście cenimy stan zdrowia graczy, po dzisiejszym treningu. W tej chwili uważamy, że wszystko jest w porządku. Udało się odpocząć kilku graczom i mam nadzieję, że to nam pomoże. Zawsze chcieliśmy wykorzystywać cały skład i to nam się udało w tych rozgrywkach. Zadziałało to naprawdę dobrze, a zawodnicy, którzy grali wykonali świetną robotę – nasze wyniki i postęp były świetne – powiedział Moyes.

Przewidywany skład WHUFC.pl: Łukasz Fabiański – Ben Johnson, Issa Diop, Kurt Zouma, Aaron Cresswell – Declan Rice, Tomas Soucek – Said Benrahma, Pablo Fornals, Jarrod Bowen – Michail Antonio.