Współwłaściciel Młotów David Sullivan nie krył swojego zadowolenia z finalizacji transferu Sama Byrama z Leeds United. Zdaniem 66-latka, młody obrońca może w ciągu kilku lat trafić do reprezentacji Anglii. 

Byram w tym sezonie zbierał bardzo dobre noty za występy w barwach Pawi i przyciągnął zainteresowanie wielu klubów z Premier League. Ostatecznie to Młoty wygrały wyścig o gracza i podpisali z nim 4,5-letni kontrakt. Sullivan stwierdził dodatkowo, że gorąco wierzy, że 22-latek osiągnie wielkie sukcesy w zespole ze wschodniego Londynu.

Jego transfer to wielka długoterminowa inwestycja na przyszłość. W przyszłości on może zagrać w reprezentacji. On jest zawodnikiem, który może bardzo dobrze grać na pozycji prawego obrońcy. A kiedy gra jako pomocnik to potrafi strzelać gole. On strzelił już trzy gole w tym sezonie dla Leeds. Byram jest jeszcze młody i doskonali się cały czas. Jego wujek i kuzyni są posiadaczami karnetów West Hamu. Początkowo mieliśmy zamiar pozyskać go w lecie, ale zostaliśmy zmuszeni kupić go już teraz, kiedy zainteresował się nim Everton. – powiedział Sullivan