Właściciel Młotów, David Sullivan, wyjawił szczegóły kontraktu, który zaproponował Tevezowi. Dla popularnego Apacza byłby to powrót do West Hamu, którego koszulkę zakładał w sezonie 2006-2007. Argentyńczyk odrzucił jednak propozycję kontraktu – twierdząc, że jest zbyt niska.

Muszę przyznać, że zaoferowałem Tevezowi kontrakt i możliwość powrotu do jego ukochanego West Hamu. – powiedział Sullivan – Miałby u nas zagwarantowane 150 tysięcy funtów tygodniowo plus bonusy. Myślałem, że to imponująca oferta dla kogoś, kto kocha West Ham. Dla nas ten transfer byłby ogromnym ryzykiem, trzeba mieć na uwadze, że Tevez ma już 32 lata. Próbowaliśmy go sprowadzić, ale zażądał 250 tysięcy funtów tygodniowo. Pokocha West Ham jeśli zapłacimy mu 250 tysięcy? Szkoda, bo widziałem w nim naszego napastnika numer jeden. – zakończył właściciel Młotów.

Warto dodać, że aktualnie najlepiej zarabiającym piłkarzem w ekipie Młotów jest Dimitri Payet, który zgarnia 125 tysięcy funtów tygodniowo. Gdyby Tevez przyjął ofertę Sullivana stałby się najlepiej zarabiającym zawodnikiem w całej historii londyńskiego klubu.