Stuart Pearce twierdzi, że Mikey Antonio nadal musi nadać swojej grze prawdziwą spójność. Napastnik był w niesamowitej formie na początku sezonu i strzelił sześć bramek we wszystkich rozgrywkach. Młoty również nadążają za jego formą, przegrywając tylko z Manchesterem United na początku sezonu.

Pearce utrzymuje, że Mikey musi tylko sprawić, że będzie strzelał gole w każdy weekend, jeśli ma osiągnąć wyższy poziom w West Hamie.

W rozmowie z talkSPORT, Pearce powiedział: Michael z pewnością poprawił się w ciągu ostatnich kilku lat. Jego forma  idzie do przodu cały czas pod opieką Davida tutaj. 

Jego wszechstronna gra zdecydowanie się poprawiła i myślę, że sposób w jaki sobie z nim tutaj radzimy, świadczy o tym, że jego fizyczność jest naprawdę dobra. Chcemy, żeby osiągnął właśnie ten poziom spójności, którego potrzebujemy, aby nadal podnosić wyniki drużynowe.

Michail jest naprawdę wspaniały. My kochamy jego każdy piłkarski szczegół w tym klubie. On ze swoim tempem i siłą jest prawdziwym zagrożeniem, grając przeciwko każdemu.

Antonio strzelił w sumie 54 gole w 187 meczach dla klubu. Jeśli ta liczba będzie regularnie wzrastać,  Antonio ma być uważany za jednego z najlepszych napastników w Anglii.