Asystent Davida Moyesa w sztabie szkoleniowym Młotów, Stuart Pearce został zapytany o możliwość ponownego ściągnęcia, Jessego Lingarda na London Stadium. Anglik wyznał, że wszyscy w klubie chcieliby powrotu pomocnika.

– Chcielibyśmy, aby do nas dołączył. To żadna tajemnica. Jesse był wspaniały w ostatnim sezonie. Piłka jest w ogródku Manchesteru United. Lingard ma z nimi kontrakt. Chcielibyśmy natomiast, aby był z nami. Co do tego nie ma wątpliwości. Jesse to wyjątkowy chłopak, świetnie odnalazł się wśród naszych zawodników. Piłkarze bardzo go polubili. Zaprezentował swoje umiejętności w ostatnim sezonie i był dla nas wspaniałą opcją. Jeśli chodzi o transfer, to nigdy nie wiadomo, ale na chwilę obecną wygląda na to, że walczy o swoje miejsce w składzie Manchesteru United – mówił Stuart Pearce w rozmowie z talkSPORT.

Z kolei The Times donosi, że Manchester United jest skłonny sprzedać Jessego Lingarda za 25 milionów funtów. W ostatnich dniach pozytywne informacje na swoim Patreonie, na temat ewentualnego transferu Anglika przekazał ExWHUemployee. Według ITK West Hamu, pomocnik Manchesteru United jest otwarty na powrót do West Hamu, ale wszystko zależy od tego jaką ofertę Czerwonym Diabłom złoży WHU.