Francuski serwis informacyjny – „Sports Zone” – podał na Twitterze, że Młoty złożyły ofertę wartą 34 milionów funtów za Hugo Ekitike. Według „The Telegraph”,  West Ham chce pokonać Brentford w wyścigu o napastnika PSG i byłego strzelca Newcastle przed zamknięciem okienka transferowego.

W środę  angielska gazeta podała na swojej stronie internetowej, że 21-letni francuski gracz, jest obecnie postrzegany jako opcja rezerwowa dla Michaila Antonio. Pojawiły się też doniesienia, że ​​Jamajczyk być może usiądzie nawet na ławce, jeśli Ekitike dołączy do klubu i będzie pierwszym wyborem Moyesa.

Czas pokaże, czy Francuz przeniesie się na London Stadium, czy woli dołączyć do Brentford, który zbudował imponujący projekt. Jest mało prawdopodobne, że Pszczoły tak łatwo zrezygnują z jego usług, więc będzie to walka do samego końca.

PSG chce pozbyć się Ekitike, ale woleliby, aby dołączył do Eintrachtu Frankfurt w ramach umowy, która oznaczałaby, że Randal Kolo Muani pójdzie w przeciwnym kierunku

Wydaje się prawdopodobne, że gracz przeprowadzi się gdzieś przed końcem okienka. Jak podaje „westhamzone”, już trzy, a nie dwa londyńskie zespoły są w gotowości, aby zawrzeć umowę w ostatniej chwili. Kto jest trzecim ochotnikiem? Rzekomo na transfer liczy także Crystal Palace.

Jedno jest pewne, obraz stanie się znacznie wyraźniejszy w miarę upływu godzin, ponieważ PSG będzie musiało zaakceptować porażkę w próbie sprzedaży do Frankfurtu. Jeśli ten najnowszy raport ma jakiekolwiek podstawy, West Ham musiałby upewnić się, że uda mu się zdobyć podpis Ekitike przed Palace i Brentford.