West Ham United wywalczył zwycięstwo 1:0 nad Fulham w sobotni wieczór, dzięki uderzeniu pomocnika Tomasa Souceka i późniejszej obronie rzutu karnego przez Łukasza Fabiańskiego. Jak zawsze po spotkaniu brytyjskie media oceniły piłkarzy za ten mecz.

Łukasz Fabiański 8/10 – W pierwszej połowie niewiele akcji pod bramką Polaka. Pokazał odwagę, ratując Młoty przed niebezpiecznym Mitroviciem. Powstrzymał napastnika przed jakimkolwiek atakiem. Fabiański obronił rzut karny, ale prawdopodobnie była to najłatwiejsza interwencja przy karnym w całej jego karierze.

Fabian Balbuena 7/10 – Miał niewiele do roboty w zakresie obrony, ale to co zrobił, zrobił dobrze. Bardzo nerwowy na początku, ale w miarę trwania gry stawał się lepszy i spokojniejszy. 

Angelo Ogbonna  7/10 – Musiał opuścić boisko w 62 minucie z powodu kontuzji. 

Aaron Cresswell 8/10 – Udowodnił, że jest bardzo skutecznym środkowym obrońcą Davida Moyesa. Potrafi wyjść z piłką i zagrać kilka niezłych podań. Uderzył w poprzeczkę po rzucie wolnym.

Vladimir Coufal  8/10 – Bardzo pracowity przez cały wieczór. Dobrze sobie radził  w całym spotkaniu.

Tomas Soucek  7/10 – Fizyczny i dominujący występ pomocnika West Ham. Walczący, wygrał wszystkie walki o piłkę w powietrzu i na ziemi.

Declan Rice  6/10 – Osadzony głęboko dyktował grę, rozkładając piękne podania na lewe skrzydło i zmuszając West Ham do wejścia na boisko. Jednak Rice nie był dziś w swoim najlepszym wydaniu.

Arthur Masuaku 7/10 – Miał wielką szansę na trafienie otwierającej wynik bramki, ale nie był w stanie pokonać bramkarza. Wykazał się świetną walecznością w ataku. 

Jarrod Bowen  6/10 – Błysnął strzałem głową w światło bramki, jednak mógł zrobić to znacznie lepiej.

Sebastien Haller  6/10 – Uderzenie w poprzeczkę głową. Wszyscy czekali na cud w kwestii jego pewności siebie, ale niestety nic takeigo się nie wydarzyło.

Pablo Fornals  7/10 – Dobrze komunikował się z Masuaku po lewej stronie.

Zawodnicy z ławki:

Issa Diop   7/10

Said Benrahma  5/10

Manuel Lanzini  6/10