Robert Snodgrass w wywiadzie dla oficjalnej strony klubu powiedział, że West Ham pojedzie w sobotę do Leicester po zwycięstwo dla Andriya Yarmolenki.

Reprezentant Ukrainy z powodu kontuzji ścięgna Achillesa wyleciał z gry na około 5-6 miesięcy. Szkot chce, aby wszyscy piłkarze pokazali w meczu na King Power Stadium solidarność ze skrzydłowym Młotów.

Yarmo ma rodzinę i przyjaciół przy sobie, będzie miał także wsparcie zawodników i kibiców West Hamu. Wszyscy życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia i wszyscy jesteśmy z nim. Rozmawiałem z Yarmo i powiedziałem mu, że ja miałem kontuzję i nie mogłem grać przez 16 miesięcy. Najważniejszą rzeczą teraz jest, aby nie myśleć negatywnie. To jedna z najtrudniejszych chwil w jego życiu, więc powiedziałem mu, że wróci silniejszy, ponieważ jest bardzo dobrym gościem. – mówi pomocnik WHU

Ważne jest, żeby wszyscy obok niego dali mu wsparcie. On musi być ostrożny przy powrocie do gry, ponieważ najważniejszą rzeczą w zawodowej karierze jest to, żeby nie wrócić za szybko do gry, ponieważ wtedy kontuzja może się pogłębić. Jest w dobrych rękach. Mamy dobry personel medyczny, który daje mu wsparcie i dają mu wszystko to czego potrzebuje.